درباره ما

**هوالحاسب**

 

     احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای بدست آوردن اطلاعاتی درباره یک موضوع، ساعت‌ها به جستجو در اینترنت و سایت‌های مختلف بپردازید و در انتها از لابلای ده‌ها صفحه و نوشته و متن و امثالهم، تنها بخشی از آنچه بدنبال آن بوده‌اید را بدست آورید. از سوی دیگر در بسیاری از موارد با آماری ضد و نقیض مواجه می‌شوید و با ابهاماتی بیش از گذشته روبرو خواهید شد! و یا اینکه ارائه چند عدد و رقم در لابلای متن‌های طولانی گم شده و حوصله‌ شما از خواندن متن و استخراج اطلاعات سر رفته باشد.

     لذا بدلیل وجود مشکلاتی از این دست بر آن شدیم تا سامانه استت‌نیوز را راه‌اندازی نماییم و قصد داریم در آن مهمترین اطلاعات موجود در منابع مختلف و پراکنده‌ی فضای مجازی، درباره‌ی موضوعات گوناگون اقتصادی، اجتماعی، فضای مجازی، سلامت، علم‌وفناوری و … را یک جا و در قالب نمودارهای مناسب ارائه دهیم. لذا سعی شده است که در هر پست تا حد امکان کمترین میزان متن و نوشته بکار برده شود و بخش اصلی آن به ارائه آمار و ارقام بپردازد.

     امیدواریم با تلاش تیم استت‌نیوز، محتوای مورد نیاز شما گردآوری و در قالبی مناسب در اختیارتان قرار بگیرد. بدانید که نظرات مفید شما علاوه بر بهبود در خدمات و محتوای سایت مایه دلگرمی تیم استت نیوز خواهد بود و می‌توانید این نظرات را از بخش «تماس با ما» ارسال کنید.

     پیروز و موفق باشید.